Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Головний донор України чекає, коли політики помиряться

П'ятниця, 20 листопада 2009, 11:19

МВФ як і раніше очікує консенсусу української влади в питанні реалістичного бюджету.

Про це заявила директор департаменту зовнішніх відносин МВФ Керолайн Аткінсон, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Нам необхідно мати повний консенсус на підтримку життєздатної бюджетної позиції, що дозволить уникнути інфляції або будь-якого збільшення безробіття", - сказала вона, відповідаючи на питання журналістів у Вашингтоні в четвер у ході традиційного брифінгу.

У цьому зв'язку Аткінсон відзначила, що той факт, що Верховна Рада в цей день не змогла ухвалити жодного результативного рішення після першого розгляду проекту держбюджету-2010, ніяк не змінює ситуацію.

Як повідомлялося, МВФ восени 2008 року ухвалив рішення про виділення Україні кредитів у рамках програми stand-by у розмірі близько $17 млрд. За минулий час Україна вже одержала три транші на загальну суму майже $11 млрд.

Виділення четвертого траншу в розмірі $3,8 млрд було заплановано на листопад за підсумками третього перегляду програми. Місія Фонду завершила роботу в Києві наприкінці жовтня, однак не зробила позитивної заяви про завершення огляду.

Відповідно до її повідомлення від 25 жовтня, місія очікувала підтримки погодженого пакета заходів економічної політики з боку президента, прем'єр-міністра, міністра фінансів і глави Нацбанку, а також вето на закон про підвищення соціальних стандартів.

Однак Ющенко згодом вирішив підписати цей закон.

У п'ятницю Рада відправила бюджет на доопрацювання уряду.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: