Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Хихикання Тимошенко на образи Путіна – зневага до України

П'ятниця, 20 листопада 2009, 11:53

Депутат від НУНС Андрій Парубій називає зустріч Тимошенко та Путіна в Ялті черговою ганьбою та ляпасом для України.

За його словами, така зустріч ще раз підтвердила прогнози Президента з приводу того, що Росія в жодному випадку не буде вносити до газової угоди будь-яких письмових додатків, де б передбачалася невиплата Україною боргу.

"Україна й далі лишається під сокирою "Газпрому" і в будь-який момент Росія може заявити про борг нашої держави перед нею", - переконаний Парубій.

Він зауважив, що жодних офіційних документів під час "перемовин" не було підписано. В той же час дуже хвилює моральний бік цих переговорів.

"Починаючи з того моменту, коли Тимошенко три години чекала прильоту Путіна, і закінчуючи тим, як вона себе вела під час зустрічі, складається враження, що з керівником уряду Росії зустрічалася не прем’єр незалежної держави, а його підлегла", - обурюється Парубій.

"Зневага до президента України, яка лунала з вуст Путіна, зустрічала підтримку та "підхіхікування" Тимошенко. Подібна поведінка вражає і принижує не лише Тимошенко, а всіх українців", - наголосив він.

Парубій нагадав – незалежно від політичних вподобань, президент України всенародно обраний і є символом держави. Відтак, зневага та блюзнірство, з яким себе поводила Тимошенко і Путін – це, в першу чергу, зневага до України.

"На жаль, Тимошенко керується не національними інтересами, а бажанням отримати підтримку Кремля на президентських виборах", - підсумував Парубій.

УНІАН

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування