"Рух" продовжує розвалюватися через Тимошенко і Ющенка

Вівторок, 24 листопада 2009, 10:34

Члени Львівської облорганізації Народного руху України вийшли з партії і приєдналися до громадського руху "За Україну!"

Про це заявив депутат від НУ-НС Ярослав Кендзьор.

Екс-голова львівської облорганізації НРУ Ярослав Питко уточнив, що таке рішення в суботу одноголосно прийняли 169 делегатів обласної партійної конференції.

"Делегати конференції категорично не згодні з тим, що керівництво НРУ підтримує кандидатуру Юлії Тимошенко на виборах президента України. Ми за Віктора Ющенка!" - Заявив Питко, пише Комерсант-Україна.

Крім того, за його словами, на конференції було прийнято рішення виключити з партії голову НРУ Бориса Тарасюка.

"Ми прийняли таке рішення, оскільки саме львівська обласна організація НРУ прийняла Бориса Тарасюка до партії", - сказав Питко.

Водночас на сайті НРУ було розміщено заяву голови оргкомітету звітно-виборчої конференції Львівської облорганізації Андрія Корната, в якій йдеться, що суботній захід за участю 169 делегатів був нелегітимним.

"У Ярослава Питка немає законних підстав проводити подібні конференції, оскільки його виключено з партії ще 28 жовтня за незаконні дії з партійною нерухомістю", - додав Корнат.

Як відомо, це вже третя обласна організація Руху, яка оголосила про вихід з НРУ та приєднання до руху "За Україну!", що підтримує на виборах Ющенка.

Раніше НРУ покинули члени полтавської і харківської обласних організацій.powered by lun.ua