Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

ГПУ відмовилась порушувати справу проти Луценка

Вівторок, 24 листопада 2009, 11:18

Генпрокуратура відмовила у порушенні кримінальної справи проти міністра внутрішніх справ Юрія Луценка за розголошення ним таємниці усиновлення.

Про це повідомляє УНІАН із посиланням на адвоката матері постраждалих від насильства дітей Олени Полюхович Андрій Циганков.

Він також передав копію скарги на ім’я генпрокурора про те, що слідчі ГПУ, знаючи, що Полюхович не проживає за адресою своєї реєстрації, саме туди 18 листопада (лише через тиждень після прийняття рішення) направили повідомленням про відмову.

У скарзі до генпрокурора адвокат стверджує, що це було зроблено умисно, щоби мати постраждалих дітей пропустила всі строки судового оскарження відмови порушення кримінальної справи проти Луценка.

Циганков просить скасувати постанову про відмову у порушенні кримінальної справи, якщо така існує, а також провести службову перевірку щодо обмеження конституційних прав Полюхович та ненадання їй інформації про відмову у порушенні кримінальної справи.

Як відомо, в середині жовтня розгорівся скандал щодо причетності народних депутатів та керівництва "Артеку" до розбещення неповнолітніх.

Міністра Луценка звинувачують у розголошенні таємниці усиновлення постраждалих дітей на одній з прес-конференцій.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування