Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Росіян не пустили в Київ. Новий скандал?

Вівторок, 24 листопада 2009, 20:25

Українська влада не дозволила двом російським вченим взяти участь у міжнародній конференції у Києві.

Про це повідомляє міністерство закордонних справ Росії.

"У київському аеропорту Бориспіль стався черговий інцидент з російськими громадянами, який яскраво висвітив лицемірство тих державних чиновників, які на словах ратують за конструктивний діалог з Росією, але на ділі блокують двосторонні контакти", - йдеться в повідомленні.

"Українська влада не дозволила двом російським вченим - Фролову і Меськовій – які прилетіли до Києва взяти участь у міжнародній конференції, присвяченій актуальним проблемам молодіжної політики в Україні і в Росії, яка проводиться силами неурядових організацій", - заявили в МЗС РФ.

"Судячи з усього, певним політичним силам в Україні явно не до душі поступово відновлюється останнім часом двосторонній діалог, спрямований на створення умов для повернення наших відносин у русло реального, взаємовигідного партнерства", - зазначили в Москві.

МЗС Росії заявило: "Відповідальним політикам у Києві варто було б добре задуматися про можливі наслідки подібної практики і вжити заходів для її якнайшвидшого викорінення".

У свою чергу в прес-службі Служби безпеки України заявили, що зможуть прокоментувати дану інформацію не раніше ранку середи.

Пізніше прес-секретар Державної прикордонної служби України Сергій Астахов заявив, що українські прикордонники не пропустили двох російських вчених в Україну за дорученням правоохоронних органів.

"Вони (двоє російських вчених) не пропущені в Україну за відповідним дорученням правоохоронних органів", - сказав Астахов, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

У той же час правоохоронні органи і Міністерство закордонних справ України поки не прокоментували цю ситуацію.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...
Реклама: