Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

ЦВК просять перевірити причетність Литвина до вбивства Гонгадзе

Середа, 25 листопада 2009, 09:44

ЦВК повинна відреагувати на інформацію ЗМІ про причетність спікера Володимира Литвина до вбивства журналіста Георгія Гонгадзе.

Про це заявив кандидат у президенти Олександр Мороз на прес-конференції в Чернігові, повідомляє прес-служба Соцпартії.

"Про це (причетність Литвина до викрадення та організації вбивства Гонгадзе) повідомила газета "Сегодня", посилаючись на покази затриманого в рамках цієї справи генерала Пукача", - пояснює Мороз.

"Якби в Україні була свобода слова, то журналісти вимагали б від влади відповіді на ці запитання. А влада намагалася б знайти організаторів і замовників злочину проти журналіста. Але влада відмовчується", - підкреслив кандидат.

Мороз повідомив, що Литвин не ходить на допити в Генпрокуратуру, тому що боїться, знає за собою провину.

Лідер СПУ підкреслив, що, будучи спікером, депутатом Верховної Ради завжди ходив на допити в прокуратуру, щоб допомогти слідству.

"Нехай Литвин захистить своє чесне ім'я в суді. А не пише на бордах, що без нього не може обійтися країна", - порадив Мороз.

"Чому він не подасть позов проти газети - якщо вона написала неправду? Він обіцяв подати позов проти мене, про захист честі та гідності, але не зробив цього", - додав він.

Мороз вважає, що необхідно поставити крапку в розслідуванні справи Гонгадзе, сказати правду суспільству: "Довести справу Гонгадзе до кінця, назвати публічно імена замовників злочину для мене - справа честі".


Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: