Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Тимошенко погрожує ПР за кожну копійку: "Коли я стану президентом"

Четвер, 26 листопада 2009, 11:24

Прем’єр Юлія Тимошенко погрожує кримінальною відповідальністю всім, хто розкрадав державні кошти, після того, як стане президентом.

"Я хочу спростувати ці дурниці (звинувачення Партії регіонів щодо нецільового використання державних коштів)", - заявила Тимошенко на брифінгу після позачергового засідання парламенту.

За словами прем’єра, "сьогодні Генпрокуратура є, по суті справи, ЛТД закритого типу Партії регіонів - там стоїть по домовленості з діючим президентом повністю їхнє керівництво".

"Якщо у них є претензії хоча б до однієї копійки, яка сьогодні не так використана, нехай вони пришлють прокуратуру і перевірять кожну копійку", - заявила Тимошенко.

"Якщо сьогодні є випадки, про які говорить Партія регіонів, хай порушують кримінальні справи і закривають за грати тих людей, які так, як вони кажуть, щось розкрадали", - додала прем’єр.

При цьому вона зауважила, що "відповідати доведеться саме тим чиновникам від Партії регіонів, включаючи Азарова, Януковича, який просто спер у держави "Межигір’я" і навіть не полінився вписати його в декларацію".

"Якщо вони брали мільярдами - і ми це доведемо обов’язково. І те, що не зробив Ющенко, коли став президентом у 2005 році, це обов'язково зроблю я, коли стану президентом в 2010", - заявила Тимошенко.

"Я обов’язково всіх, хто брав хоч копійку державних грошей, не просто притягну до відповідальності, а притягну по самим жорстким і самим можливим положенням кримінального кодексу", - попередила прем’єр.

"А якщо їх недостатньо і вони недостатньо жорсткі, то ми їх поміняємо", - заявила Тимошенко. "Голосуванням в парламенті, безумовно", - додала вона.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування