Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Янукович не залишить Тимошенко шансів і готується до фальсифікацій

П'ятниця, 27 листопада 2009, 13:46

Усі кандидати в президенти - представники влади повинні йти у відпустку на період виборчої кампанії.

Таку думку висловив лідер Партії регіонів Віктор Янукович у місті Арциз Одеської області, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Сьогодні потрібно було всім кандидатам у президенти оформити відпустку і займатися виборчою кампанією, не проводити виборчу кампанію за рахунок бюджетних коштів так, як це робить Юлія Тимошенко", - заявив Янукович.

За його словами, проведення виборчої кампанії за рахунок адмінресурсу з боку нинішнього прем'єра є прямим порушенням закону.

Лідер "Регіонів" зазначив, що представники нинішньої влади "закони трактують так, як їм вигідно": "І це їхній стиль, починаючи, практично з перших кроків у 2005 році".

Також Янукович повідомив, що Партія регіонів підготувала систему захисту результатів голосування на виборах президента.

"Ми підготували систему захисту результатів голосування. Я своїм виборцям дав слово, що ми відстоїмо результати голосування", - сказав він.

Янукович висловив упевненість, що розрив між кандидатами буде таким, що "не дасть жодних шансів Юлії Тимошенко застосувати незаконні або якісь заборонені прийоми".

Крім того, Янукович не виключив, що представники влади шукатимуть будь-які можливості, щоб сфальсифікувати результати виборів і "за будь-яку ціну будуть шукати можливості, як зачепитися за свої м'які крісла".

Він висловив переконання, що такі спроби будуть. "Ми знаємо, що йде підготовка. Але ми будемо вживати відповідні адекватні заходи", - додав Янукович.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування