Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

У Ющенка живе корова Уля

Понеділок, 30 листопада 2009, 16:49

У президента Віктора Ющенка є корова Уля.

Про це він заявив під час зустрічі зі студентсько-викладацьким складом Національного аграрного університету в понеділок в Білій церкві.

Відповідаючи на питання, чи є у нього домашні тварини, Ющенко сказав: "Є корова Уля, є свині, багато".

Він поскаржився, що недавно у нього була "чергова проблема" кому подарувати поросят.

Ющенко також розповів, що близько 300-500 качок зимують на його ставку "всі дикі...ненажерливі, з'їдають машину-півтора комбікорму".

Крім того, за його словами, у нього багато курей (4-5 порід), є фазани, 4 дрохви, а також 6 собак, найголовніший серед них дворняга Шарик, три коти.

Відповідаючи на питання, чи є у нього бджоли, Ющенко відповів, що багато, і розповів, що два роки тому з воску, зібраного на його пасіці були зроблені три двометрові свічки, на яких відображено історію України.

"Найбільша свічка - це українська свічка", - гордо сказав президент.

Він також повідомив, що одну свічку він подарував українській громаді за кордоном. "Другу - своєму другові подарував, а третя стоїть у мене", - сказав глава держави.

Ющенко також повідомив, що в минулому році в Парижі на міжнародній виставці мед з гречки з його пасіки посів перше місце "тому я маю право сказати, що український мед - кращий мед у світі".

Він також зазначив, що про це досягнення нікому не говорив, у тому числі і журналістам, оскільки до його інтереси пасікою багато хто ставиться з сарказмом.

"Я народився на пасіці...це спосіб життя...я на цьому виріс", - сказав Ющенко.

"Інтерфакс-Україна"

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування