Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

США "прописують" Україні реформи й обіцяють підтримку

Четвер, 10 грудня 2009, 08:44

Україна має збільшити свою енергетичну безпеку і енергетичну незалежність.

На цьому наголошували держсекретар США Гілларі Клінтон з міністром закордонних справ України Петром Порошенком на зустрічі в Вашингтоні у середу, заявила після зустрічі Клінтон.

Вона зазначила, що Україна має на майбутнє надзвичайну можливість значно збільшити свою енергетичну безпеку, якщо привабить інвестиції в свій газовий сектор, передає Радіо "Свобода".

Але це значною мірою залежатиме від економічних і політичних реформ, які здійснить Україна, наголосила голова американської дипломатії.

За її словами, американська сторона підтвердила українській делегації, що США безумовно підтримують поглиблення інтеграції України в систему європейської енергетичної безпеки і підтримуватимуть розвиток українського енергетичного сектора всіма можливими способами, зокрема, передаючи технічний досвід.

Як сказала Клінтон, у США й інших країнах є багато інвесторів, охочих узяти в цьому участь. Але найважливішою передумовою для цього є те, щоб згадані економічні й політичні реформи в Україні відбулися, наголосила державний секретар США.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: