Тимошенко розказала, що Ющенко вже виконав свою місію

3 перегляди
П'ятниця, 11 грудня 2009, 12:35

Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко вважає, що президент Віктор Ющенко виконав свою політичну місію.

Про це Тимошенко заявила у п'ятницю під час установчого засідання Студентської ради при Кабінеті міністрів, повідомляє УНІАН.

"Я думаю, що є певна функція і місія у сьогоднішнього діючого Президента, але не та, яку, можливо, ми очікували", - сказала Тимошенко.

Свою позицію прем'єр-міністр пояснила теорією хаосу: "З одного порядку народити другий порядок практично майже неможливо, а перетворити порядок, який не є логічним, у відповідну систему хаосу, а з того робити новий порядок, набагато легше".

Вона вважає, що сьогоднішня ситуація є "чистим аркушем" для створення нової історії України.

"Якщо осмислити те, що відбулося, коли всі старі системи - стара система державного устрою, стара система стосунків, у тому числі і в політиці, і стара система оцінки ідеалів і лідерів - вона сьогодні перетворилася у суцільний хаос", - додала вона .

"Але це не той хаос, за яким є повна руйнація, а, на мій погляд, це той хаос, з якого тепер легко і чітко можна ліпити нові суспільні стосунки, нову систему державного устрою і нові цілі, які потрібно ставити перед країною, перед народом, перед нацією", - зазначила Тимошенко.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua