ЄВРО-2012 ПРОЙДЕ У ЧОТИРЬОХ МІСТАХ УКРАЇНИ

П'ятниця, 11 грудня 2009, 14:54
 

Євро-2012 в Україні пройде в чотирьох містах - Києві, Львові, Харкові та Донецьку.

Про це повідомила прем'єр Юлія Тимошенко на брифінгу в п'ятницю.

Також виконком УЄФА визначив Київ як місто, де пройде фінал Євро-2012.

Тимошенко висловила подяку президенту ФФУ Григорію Суркісу, "який взагалі був ініціатором того, щоб Євро-2012 провести в Україні".

Також прем'єр подякувала УЄФА на чолі з Мішелем Платіні.

У свою чергу, президент Віктор Ющенко привітав це рішення УЄФА і подякував усім причетним до нього.

Про те, що Євро-2012 в Україні прийматимуть всі чотири міста, повідомив президент УЄФА Мішель Платіні на прес-конференції.

Винесенню рішення передувало засідання, яке розпочалося з самого ранку - о 9:00 за португальським часом (11:00 - за київським), повідомляє інформаційний центр "Україна-2012", .

Президент ФФУ Григорій Суркіс, який виступав перед Виконкомом перед голосуванням, наголосив на тому, що Україна здійснила низку важливих кроків назустріч УЄФА і Євро-2012 в рамках європейських стандартів.

Незважаючи на втрату часу на початковому етапі підготовки, Україна змогла вибудувати сталу структуру відповідальних за проект організацій на міждержавному, центральному та місцевому рівнях, сказав він.

Після цього відбулося закрите навіть від президента ФФУ голосування членів Виконкому.

"Українські аргументи подіяли на УЕФА. На даний момент футбольна Європа повністю довірилася Україні і Польщі, а майбутній чемпіонат вже вийшов із зони ризику", - йдеться у повідомленні.

Українська правдаpowered by lun.ua