Діти Ющенка просять на Новий рік гітару, хом'ячка і дельфіна

Вівторок, 15 грудня 2009, 10:51
 

У родині президента Віктора Ющенка дітям дарують книги і речі, "про які вони мріяли".

Про це розповіла дружина президента Катерина Ющенко в інтерв'ю газеті "Факти".

"Софія, наприклад, цього року попросила ще гітару, грати на бандурі вона вже вчиться. Тарас просить хом'ячка", - поділилася перша леді.

За словами Катерини Ющенко, важче за все знайти подарунок для дев'ятирічної Христини: "Їй хочеться таких речей, які вона бачила в мріях і фантазіях. Одного разу вона попросила чарівну кришталеву кулю - як ту, що бачила в казковій книжці".

"А цього року Христина хоче іграшкового дельфіна, але щоб "зовсім як справжній". Думаю, нам доведеться обмежитися книгами про дельфінів", - зазначила дружина президента.

Старшому сину Ющенка Андрію цього року подарують "прекрасний фотоальбом з його весілля", а "Ліна, швидше за все, одержить подарунки для своїх трьох прекрасних дітей і нещодавно відремонтованого будинку".

За словами Катерини Ющенко, в її родині є традиція: "Щороку ми даруємо подарунки знедоленим дітям. Думаю, це просто необхідно, щоб правильно виховати своїх дітей".

Крім того, дружина президента розповіла, що їхні діти на свої дні народження одержують шкарпетки і нічні сорочки: "Можливо, позначається моє діаспорне виховання, але довгі роки я вважала, що людям потрібно дарувати щось практичне".

"А мій чоловік упевнений: подарунок - це має бути щось особливе, що завжди буде цінним", - додала вона.

Говорячи про новорічні свята цього року, Катерина Ющенко зауважила: "Головна відмінність полягає в тому, що тепер у нас є прекрасна невістка Ліза і чудова онука Андріана".

"Адже свята - це прекрасний час для того, щоб побути з родиною, у сімейному колі", - додала вона.

"Українська правда"

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування