25.06

Банківський форум

Заступників Медведька перевіряють на причетність до рейдерства і хабарництва

Четвер, 17 грудня 2009, 09:47
 

У Генпрокуратурі проходить службова перевірка діяльності заступників генпрокурора Олександра Медведька на предмет їхньої причетності до махінацій і зловживань.

Про це пише Комерсант, зазначаючи, що перевірка проводиться щодо Рената Кузьміна, Віктора Кудрявцева, а також щодо вже звільненого Олександра Шинальського і прокурора Київської області Олександра Гардецького.

При цьому, як зазначив співрозмовник газети, "цього разу, судячи зі складу комісій, перевірка буде серйозною".

Один з фігурантів перевірки Кудрявцев, якого підозрюють в незаконних операціях із землею, заявив, що в нього немає підстав побоюватися відповідальності.

Появу компрометуючої його інформації Кудрявцев, як і Шинальський, пов'язує з кампанією з обрання нових членів Вищої ради юстиції, у якій він бере участь.

Водночас, за інформацією джерела, Шинальський вже зняв свою кандидатуру і не буде претендувати на посаду члена ВРЮ.

У свою чергу прокурор Київської області Олександр Гардецький заявив, що перевірка відносно нього була завершена ще 9 грудня.

"Вона закінчилася тим, що факти, які були приведені одним з народних депутатів, свого підтвердження не знайшли", - сказав він.

За інформацією Комерсанта, Гардецький підозрювався у "введенні в обласній прокуратурі корупційних схем і системи хабарництва".

Сам Гардецький пов'язує претензії депутатів зі своєю "принциповою позицією і радикальними змінами в організації роботи прокуратури Київської області".

Тим часом комітет Верховної Ради з питань законодавчого забезпечення правоохоронних органів на чолі з БЮТівцем Віктором Швецем направив лист генпрокурору Олександру Медведьку з проханням "в стислі терміни провести перевірку неправомірної діяльності" Кузьміна.

Швець повідомляє, що в розпорядженні комітету є інформація про участь Кузьміна у "незаконному будівництві, вирубці лісу і заподіянні шкоди навколишньому середовищу під час проектування та реконструкції ним будинку на території комплексу відпочинку "Пуща-Водиця".

У зверненнях також йдеться про незаконні операції з нерухомістю, що проводяться керівниками ГПУ, хабарництво, рейдерські захоплення, а також містяться факти проведення кадрової політики в ГПУ, "заснованої на фактичному продажі або даруванні посад".

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування