БЮТ ПЕРЕЙШОВ НА ПРИЛЮДНИЙ ШАНТАЖ РЕГІОНАЛІВ

П'ятниця, 18 грудня 2009, 10:51

Фракція БЮТ шантажує Партію регіонів щодо ухвалення закону про вибори президента.

Про це свідчить виступ у парламенті депутата БЮТ Андрія Кожем'якіна.

Після того, як регіонал Олександр Єфремов звинуватив БЮТ у спробах фальсифікації виборів, слово взяв Кожем'якін і заявив наступне: "Не хочете, щоб були фальсифікації, будь-ласка, ставте на розгляд закон про вибори президента"

"Якщо ви цього не зробите, значить не ми, а ви хочете зробити фальсифікації, бо блокуєте це питання вже 2 тижні", - наголосив бютівець.

Він звинуватив у брехні віце-спікера Лавриновича, заявив, що проект було включено до порядку денного, але віце-спікер сказав, що він не в порядку денному сесії.

"Якщо ви не поставите це питання, ми відкликаємо підпис під законом, який ви оголосили (про банкрутство вугільних підприємств)", - попередив бютівець.

У відповідь регіонал Єфремов заявив, що бютівці спеціально йдуть на такі дії, щоб шахти збанкрутували з 1 січня.

"А оскільки всі шахти знаходяться під контролем БЮТ у нас є вісі підстави підозрювати, що вони готують повномасштабну приватизацію шахт", - заявив регіонал.

Щодо закону про вибори, то пізніше Лавринович пояснив, що "жодних обманів не було".

За його словами, у вівторок Рада проголосувала за розгляд цього проекту закону, але "він стоїть далі за тими питаннями, що передбачені у порядку денному сесії".

Лавринович нагадав депутатам, що у п'ятницю вони все ще розглядають питання з порядку денного вівторка.powered by lun.ua