Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Тимошенко не захотіла відповідати на питання журналістів з "чорного списку"

П'ятниця, 18 грудня 2009, 22:21
Прем'єр Юлія Тимошенко відмовилася відповідати на питання журналістів, які не потрапили на програму "Шустер Live" за її участю.

Присутній у студії екс-глава секретаріату президента Олег Рибачук передав прем'єру питання журналістів Сергія Лещенка і Романа Скрипіна, яких, за словами Рибачука, частина команди Тимошенко не допустила на ефір.

Зокрема, Скрипін запитав, які вона може дати гарантії, що свобода слова буде збережена після виборів президента. У свою чергу Лещенко поцікавився стосунками Тимошенко з екс-главою адміністрації президента Кучми Віктором Медведчуком.

"Я здивована, що мені ця людина (Рибачук) такі питання задає з приводу журналістів. Я прошу, щоб ми зняли ці питання", - сказала прем'єр.

"Кожну середу після завершення уряду я виходжу в прес-зал, де сидять всі журналісти, які хочуть бути. Там часто буває і Лещенко, і інші. Будь-хто може підняти руку і напряму, без будь-яких фільтрів, задати питання прем'єру", - зазначила Тимошенко.

Коментуючи питання свободи слова, вона сказала: "Моя мета і одна з наших програм - це суспільне телебачення і радіомовлення".

"Я не вірю в чесність каналів, які належать українській олігархії. Я не вірю, що можна формувати добрі новини, коли олігархи заробляють на політиці", - наголосила Тимошенко.

Як відомо, з вересня 2009 у Кабміні не проходять повноцінні прес-конференції за участю прем'єр-міністра.

Раніше журналістам стало відомо, що існує "чорний список" представників ЗМІ, чия присутність не рекомендована на ефірах за участю Тимошенко.

Українська правда

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...
Реклама: