Медведчук при Тимошенко стане главою її секретаріату?

15 переглядів
Понеділок, 21 грудня 2009, 10:45
 

Якщо Юлія Тимошенко стане президентом, вона може призначити Віктора Медведчука главою свого секретаріату.

Про це пише "Сегодня" з посиланням на джерело в БЮТ.

Коментуючи заяву президента Віктора Ющенка про те, що Медведчук може стати при Тимошенко генпрокурором, співрозмовник зазначив:

"Тільки не генпрокурор і не голова Мін'юсту. Це не його рівень. Більш реально, що в президентській республіці Тимошенко Медведчук стане головою адміністрації президента".

Співрозмовник газети також назвав "людьми Медведчука" групу юристів-бютівців Андрія Портнова.

"Зняття заступника генпрокурора Шинальського руками "портновців" - це боротьба між Медведчуком і Онопенком за владу у Вищій раді юстиції. Медведчук хоче поставити під контроль ВРЮ, а через неї вирішувати всі питання по судах в країні", - сказав співрозмовник.

Водночас у Портнова це заперечують.

"Можу вас запевнити, що Медведчук нашу статтю щодо нерухомості Шинальського в Баден-Бадені прочитав в інтернеті", - сказав один з авторів публікації Святослав Олійник.

На питання про зв'язок між Медведчуком і групою Портнова він відповів:

"Особисто для мене дуже важлива думка цієї людини з питань держбудівництва. Медведчук - епоха в будівництві держави, і ми зобов'язані взяти з тієї епохи те, що працювало продуктивно. Тому не бачу нічого поганого в тому, що політики звертаються до нього за порадами".

Водночас один з близьких до Медведчука депутатів з БЮТ сказав газеті, що він насправді веде свою гру, незалежну від кандидатів у президенти.

"Його стаття про необхідність повернення до президентської республіки - це лише попередження Тимошенко і Януковичу, щоб вони все-таки домовилися. Інакше одному з них не буде місця у владі. А взагалі головна мета Медведчука - створити власну систему контролю над судовою системою, щоб запропонувати її будь-якому новому президенту".

Як відомо, нещодавно Медведчук написав статтю, в якій визнав помилковою політреформу 2004 року і заявив про необхідність повернутися до президентсько-парламентської республіки.

Газета "Сегодня" належить компанії СКМ Ріната Ахметова.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua