На кордоні з Польщею черги

Вівторок, 22 грудня 2009, 09:33

Міжнародні автоперевізники очікують у чергах на польсько-українському кордоні.

Особливо складна ситуація на пункті пропуску "Дорогуськ-Ягодин", що у Волинській області, передає "Німецька хвиля".

Труднощі виникли у вантажних перевізників, які простоюють у шестикілометровій черзі на пункті пропуску "Ягодин -Дорогуськ", розповів представник Асоціації міжнародних автомобільних перевізників України Віталій Зосимчук.

За його словами, черга лише з польського боку кордону. Станом на понеділок було близько 270 машин, приблизний час очікування - 12 годин.

Виникнення черги представник асоціації пояснює кількома причинами: це збільшення напливу машин через новорічно-різдвяні свята, розбудова в'їздної частини пункту пропуску, а ще людський фактор.

Були також збої у роботі електронної системи польської митної та прикордонної служб, після чого робота уповільнилася, зауважив Зосимчук.

Він також додав, що частково є провина з боку українських замовників, які не завжди вчасно подають на кордон попередні декларації, листи-роз'яснення про вантаж, сертифікати та інші дозвільні документи.

В управлінні держприкордонслужби північного регіону підтвердили наявність черг з польського боку. Як повідомив керівник прес-служби Віктор Вирва, черги не зникають вже впродовж тижня.

Ймовірно, що така ситуація триватиме аж до нового року, додав Вирва. Утім, це стосується лише вантажних перевізників, щодо легкових авто, то жодних проблем у перетині кордону наразі немає.powered by lun.ua