Наливайченко радить не звертати уваги на провокаційні заяви Кадирова

Четвер, 24 грудня 2009, 14:36

Голова СБУ Валентин Наливайченко вважає, що не слід перебільшувати значущість висловлювань президента Чечні Рамзана Кадирова щодо України.

"Такі заяви не вимагають коментарю від європейської держави, але я думаю, що реакція МЗС не забариться", - сказав у четвер журналістам у Києві.

"Єдине, що я б не перебільшував провокаційні заяви іноземців і їхню важливість для України", - сказав глава Служби безпеки України.

"У нас усе спокійно, ми правова європейська держава, нас абсолютно не турбують такі заяви", - наголосив Наливайченко, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Як відомо, президент Чечні Рамзан Кадиров в інтерв'ю "The Telegraph" заявив, що Грузія й Україна - це хвороба Росії, яку потрібно викорінити - переходити в наступ.

Зокрема, на думку президента Чечні, торішній напад Грузії на Південну Осетію був частиною антиросійської змови західних країн щодо "захоплення всього Кавказу".

У зв'язку з цим Кадиров закликав уряд Росії виробити стратегію, оскільки, на його думку, необхідно переходити в наступ.

"Грузія, Південна Осетія, Україна - усе це буде тривати й тривати. Це приватна хвороба Росії. Чому ми повинні завжди страждати, якщо ми можемо ліквідувати цю проблему? Ми велика країна, у нас є усе: армія, технології. Нам необхідно переходити в наступ", - заявив президент Чечні.powered by lun.ua