Ющенко шукає вареничну, яка "тримає" сім'ю Тимошенко

П'ятниця, 25 грудня 2009, 09:05

Президент Віктор Ющенко поцікавився у жителів Дніпропетровська, де знаходиться варенична, яку тримає сім'я прем`єра Юлії Тимошенко.

Про це він запитав під час спілкування з мешканцями Дніпропетровська у четвер, повідомляє УНІАН.

Зокрема, Ющенко згадав оприлюднену Тимошенко декларацію, висловивши здивування, чому прем'єр-міністр не хоче чесно декларувати доходи.

"До речі, в Дніпропетровську десь варенична є, яка допомагає тримати родину прем'єра. Я хотів би знати, яка це варенична, і на яких варениках можна так добре тримати родину", - зауважив Ющенко.

Він також вчергове розкритикував те, що прем'єр-міністр не вказала у своїй декларації наявність квартири, автомобіля тощо.

"Ну, якщо ти бомж і на попутних КамАЗах на роботу їдеш, тоді треба ще більше задуматись", - зауважив він.

Як відомо, прем'єр Тимошенко задекларувала за 2008 рік 386 тис. 170 грн. доходу. Єдина заповнена графа у декларації - це заробітна плата.

Тимошенко відмовилася від матеріальної допомоги, яка виплачується перед відпусткою. Останні розділи у декларації прем'єра порожні - у неї немає ані квартири, ані машини, ані рахунку в банку.

У Дніпропетровську на проспекті Карла Маркса, 65 знаходяться варенична та кафе "Золота рибка", які належать, в тому числі, доньці Тимошенко Євгенії Карр.powered by lun.ua