Янукович не захотів говорити про схеми передачі Межигір’я

П'ятниця, 25 грудня 2009, 23:50

Лідер Партії регіонів Віктор Янукович не відповів на питання щодо схем передачі території резиденції Межигір'я приватним компаніям.

Журналіст Мустафа Найем запитав лідера регіоналів про передачу Межигір'я приватним компаніям, пов'язаним з його родичами, і про продаж Януковичем квартири депутату від Партії регіонів Сергію Клюєву.

"Я відповім дуже коротко. Я не знаю, як ця пісня називається, українською мовою співається "сам п'ю, сам гуляю, cам п'ю і сам лягаю". Це мій друг Мустафа все розповів про те, як вони до мене ставляться творчо", - сказав він.

"Самі всі пишуть, самі все придумують, розслідують і розповідають дуже красиво. Художньо оформлюють", - заявив Янукович.

"З огляду на те, що ви такий великий любитель правди, підіть до генпрокурора, якого призначила ця влада у 2005 році, і поставте йому питання. Вони вилучили усі документи і вони мають право сказати, що правда, а що неправда", - сказав лідер регіоналів.

"Я не збираюся перед вами виправдовуватися ні в чому. Перед вами особисто дозволю собі не виправдовуватися, а ось перед народом - в обов'язковому порядку", - зазначив він.

Українська правдаpowered by lun.ua