У "справі Лозінського" залишилося тільки одне питання: де Лозінський

Понеділок, 28 грудня 2009, 09:36
"Справу Лозінського" практично розслідувано, заявляє генпрокурор Олександр Медведько.

"На сьогодні справу Лозінського практично розслідувано - провели близько півсотні різних експертиз і слідчі експерименти, допитали більше тисячі свідків", - сказав Медведько в інтерв'ю "Газете по-киевски".

За його словами, збільшилася кількість статей звинувачення проти Лозінського і його поплічників.

Серед звинувачень Медведько назвав: незаконне позбавлення волі (йдеться про мисливців, захоплених колись депутатом), вимагання майна, перевищення службових повноважень і підробка документів (фальшивий протокол, складений міліцією з затримання жертви Лозінського - Олійника).

"До речі, в розшуку не тільки Лозінський, але й один з його наближених. Як тільки затримають утікачів, справу буде передано до суду в найкоротші терміни", - заявив генпрокурор.

На запитання, як він оцінює нещодавнє рішення слідчого у цій справі про зміну запобіжного заходу ще одному учаснику "полювання" Михайлу Ковальському з арешту на підписку про невиїзд, Медведько відповів:

"Міністр Луценко заявив, мовляв, відпустили колишнього головного міліціонера Голованівська, тому що вся доказова база у справі Лозінського тримається на його свідченнях. Це не так".

"Доказів для звинувачення Лозінського у нас достатньо і крім свідчень Ковальського. Я вважаю, що слідчий прийняв правильне рішення випустити його на підписку", - додав він.

Українська правда

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...