Івченко каже, що ГТС здавав не він, а Бойко

Середа, 30 грудня 2009, 10:31

Екс-голова "Нафтогазу" Олексій Івченко спростовує звинувачення прем`єра Юлії Тимошенко в здачі газотранспортної системи в оренду RosUkrEnergo на 25 років.

Про це він заявив на прес-конференції, повідомляє "УНІАН".

"Контракт на 25 років було справді підписано, але не мною і не в 2005 році. Контракт на 25 років підписано в Києві 29 липня 2004 року. Підписанти - голова правління НАК "Нафтогаз України" Бойко Юрій Анатолійович і представник компанії RosUkrEnergo Вольфганг Путчек", - заявив він, демонструючи копію контракту журналістам.

При цьому Івченко додав, що "в липні 2004 року Івченком в "Нафтогазі" і не пахло.

"Як ви знаєте, я був призначений в "Нафтогаз" головою правління 3 березня 2005 року", - сказав він.

На думку Івченка, заява Тимошенко "зумовлена нічим іншим, як політичною доцільністю і політичною технологією".

"Оскільки минулої суботи ми провели Форум українських націоналістів, де висловили підтримку кандидатові в президенти Віктору Ющенку, а не Юлії Тимошенко", - заявив він.

Також екс-глава "Нафтогазу" заявив, що підписані 19 січня 2009 року Тимошенко газові контракти - це "свідома зрада національних інтересів України задля здачі газотранспортної системи України, заради банкрутства "Нафтогазу" і заради політичних дивідендів".

"Цим контрактом від 19 січня закладено абсолютно пряму здачу без бою і безболісно газотранспортної системи України, і не тільки газотранспортної системи України, Російській Федерації", - додав він.

Як відомо, у вівторок Тимошенко заявила, що за часів управління НАК "Нафтогаз України" Івченком "на 25 років в оренду RosUkrEnergo було здано газотранспортну систему і газові сховища України".powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!