Тимошенко програла Ющенку у головному виборчому суді. Піде в Печерський

Понеділок, 11 січня 2010, 20:22

Вищий адмінсуд відмінив рішення про задоволення позову Юлії Тимошенко до Віктора Ющенка.

Про це заявила заступник глави секретаріату президента Марина Ставнійчук, повідомляє прес-служба президента.

За її словами, у понеділок Вищим адміністративним судом України було переглянуто в апеляційному порядку рішення Київського апеляційного адміністративного суду від 6 січня 2010 року, яким було задоволено позов Тимошенко до Ющенка про визнання недостовірною інформації щодо володіння Юлією Тимошенко найбільшою офшорною компанією на Кіпрі.

Постановою Вищого адміністративного суду України рішення Київського апеляційного адміністративного суду скасовано, у задоволенні позову Тимошенко до Ющенка відмовлено повністю, зазначила Марина Ставнійчук.

Як відомо, президент Віктор Ющенко кілька разів заявляв, що Тимошенко володіє офшорною кампанією на Кіпрі.

У свою чергу представник Тимошенко Андрій Портнов сказав, що рішення суду не свідчить про правоту Віктора Ющенка у його звинуваченнях на адресу лідерки БЮТ.

"Вищий адмінсуд не розглядав цю справу по-суті, а постановив що Віктор Ющенко має відповідати не як кандидат у президенти, а як президент. Тобто позов має бути адресований не в рамках виборчого процесу і до Печерського райсуду, куди ми завтра і звернемося", - заявив він.

"На наш погляд, це - технологічна уловка, застосована головуючою суддею Чумаченко, яка 15 грудня 2009 з рук президента отримала звання заслуженого юриста України. І я бачу прямий причинно-наслідковий зв'язок між цією подією і рішенням Вищого адмінсуду", - додав Портнов.

"Найближчим часом ми ініціюємо в парламенті заборону на нагородження суддів орденами, медалями і почесними званнями".

Українська правда

powered by lun.ua