Янукович відхрестився від "руки Кремля": "Це все заказуха"

Четвер, 14 січня 2010, 20:45
 

Віктор Янукович заявляє, що в разі перемоги на виборах не буде узгоджувати свої рішення з керівництвом Росії.

Про це він заявив в ефірі Шустер Live, відповідаючи на запитання, чи буде він погоджувати призначення у владу з Кремлем.

"Це все політичне базікання, яке ніколи не підтверджувалася справами. Я двічі був в уряді, я ні з ким не узгоджував питання, кого і куди призначати, окрім коаліції. Тобто з моїми політичними партнерами", - сказав Янукович.

Він підкреслив, що цей процес прописано в Конституції

"5 років пройшло, і, я думаю, український народ і на заході всі зрозуміли, що це була політична заказуха, політична технологія на виборах 2004 року. Вона передбачала такий тип боротьби зі мною", - сказав Янукович.

Він також сказав, що не має наміру розпускати парламент, якщо він буде працювати, у разі своєї перемоги на виборах.

"У парламенту буде можливість вибрати собі шлях. Якщо він вибере шлях працювати і буде розглянута та програма, яка в мене вже готова, якщо в парламенті знайдеться політична воля її виконувати, звичайно, він буде працювати", - сказав Янукович.

"Ставити завдання розігнати парламент - це неправильно. Потрібно ставити завдання, як створити ефективну роботу парламенту і уряду", - додав він.

Янукович також в черговий раз відмовився від запрошення прем'єра Юлії Тимошенко піти з нею на дебати.

"Я не збираюся брати участь у виставі Тимошенко, у цьому чемпіонаті брехні", - сказав він, додавши, що в ньому прем'єр стала б чемпіоном.

Українська правдаpowered by lun.ua