У Януковича бояться, що БЮТ проведе грузин під виглядом журналістів

П'ятниця, 15 січня 2010, 15:51

У донецький обласний штаб БЮТ надійшли 2,5 тис. журналістських посвідчень газети "Вечерние вести", заявляють у Партії регіонів.

"По нашій оперативній інформації, такі посвідчення журналістів газети "Вечерние вести" будуть поширюватися через обласний штаб БЮТ у Донецьку", - сказала депутат від Партії регіонів Олена Бондаренко на прес-конференції у п'ятницю.

"Невідомо, для кого призначені ці посвідчення, можливо, для тих же так званих спостерігачів із Грузії", - зазначила вона, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

При цьому Бондаренко припустила, що такої кількості журналістів напевно не можуть собі дозволити навіть "такі гіганти, як американська газета "Вашингтон пост".

Газету "Вечерние вести" вважають близькою до БЮТ.

Як відомо, ЦВК ще не вирішила питання про допуск грузинських спостерігачів на президентські вибори в неділю. У якості спостерігачів за виборами бажають зареєструватися понад 2 тисячі представників Грузії.

У Партії регіонів при цьому стверджують, що в Україну з Грузії вже почали прибувати так звані спостерігачі за виборами президента.

Раніше кандидат у президенти Михайло Бродський заявив, що під виглядом спостерігачів за виборами з Грузії в Україну мали прибути бойовики для зриву виборів.

powered by lun.ua