У БЮТ кричать, що ЦВК навмисне збільшує розрив між Януковичем і Тимошенко

Понеділок, 18 січня 2010, 13:49
 

Розрив між Юлією Тимошенко і Віктором Януковичем більш ніж у 10% є штучним і організований за вказівкою ЦВК, заявляють у БЮТ.

Як заявив довірена особа кандидата у президенти Тимошенко в Івано-Франківській області Юрій Романюк, окружні виборчі комісії у західних регіонах України "отримали вказівку від ЦВК притримати протоколи з мокрими печатками до 19 січня".

Таким чином, на думку Романюка, Партія регіонів отримає змогу маніпулювати цифрами і демонструвати громадянам свою перевагу над Тимошенко.

"Через утримування протоколів до результату Юлії Тимошенко не будуть додані голоси виборців із Заходу України, де вона є беззаперечним лідером", - сказав Романюк, повідомляє прес-служба БЮТ.

БЮТівець навів приклад "викривлення результатів волевиявлення громадян" у виборчому окрузі №89 (Коломия).

"Сьогодні о 10 годині ранку, коли ОВК опрацювала результати по 123 дільницям і розпочала "перегонку" електронного звіту до ЦВК, надійшла команда від куратора цього процесу в Івано-Франківській області Петра Коляди припинити будь-які дії до 12:00 завтрашнього дня", - сказав Романюк, додавши, що самим членам ОВК запропонували йти додому відпочивати.

"Таким чином робота ОВК №89 фактично зупинена попри кворум", - сказав Романюк, додавши, що за неофіційною інформацією, подібна ситуації склалася ще у кількох ОВК на заході країни.

Українська правда

powered by lun.ua