Томенко заперечує "чистки" в БЮТ і звинувачує журналістів у провокації

Вівторок, 19 січня 2010, 16:19

БЮТівець Микола Томенко називає провокацією інформацію, що в обласних штабах БЮТ пройдуть кадрові "розбірки" після першого туру виборів президента.

Про це йдеться в заяві прес-служби Томенка щодо публікації в газеті "Дело" на цю тему.

Томенко заявляє, що "останнім часом у цьому виданні почали публікуватися різного роду чутки або так звана кулуарна інформація стосовно діяльності Блоку Юлії Тимошенко, що є чистою вигадкою і дискредитує нашу політичну силу".

За його словами, після першого туру президентських виборів перед командою БЮТ "стоїть просте і зрозуміле завдання - перемога на президентських виборах".

"Діяльність виборчих штабів областей України, в тому числі Київського та Черкаського, відіграють важливу роль у вирішенні цього завдання", - стверджує Томенко.

Він поінформував, що за Тимошенко в Київській області віддали свої голоси 399 тисяч 681 виборець, що складає 42,29%, а в Черкаській - 280 тисяч 510 або 41,24%.

Томенко стверджує, що інформація про те, що керівництво виборчих штабів Тимошенко у цих областях може бути змінено через втрату електорату з часу останніх (парламентських) виборів, - це провокація.

"Мета цієї провокації одна - послабити роботу саме в цих двох областях, від голосування у яких буде серйозно залежати доля президентських виборів", - йдеться в заяві.

Томенко попросив журналістів газети "Дело" не займатися "поширенням пліток та інформаційних провокацій".

"Як автор низки законів, які захищають журналістів загалом та, зокрема, в частині судових позовів проти них, пропоную засобам масової інформації, які поширили інформацію, що не відповідає дійсності, опублікувати спростування, оскільки вважаю за непотрібне звертатися до суду стосовно конкретного видання", - заявив Томенко.

Він також порадив "тим журналістам, які спеціалізуються на інформаційних провокаціях, не забути сьогодні за народним звичаєм викупатися у Хрещенській воді".

Томенко висловив сподівання, що всі регіони України у другому турі "підтвердять демократичний європейський та український вибір нашої держави, не дивлячись на спробу цьому завадити".

Як відомо, "Дело" у вівторок із посиланням на джерела писало, що в БЮТ за результатами першого туру виборів президента будуть "кадрові розбірки", які нібито ініціював Томенко, "щоб поставити в Київській і Черкаській областях своїх людей хоча б перед другим туром".

"Українська правда"

powered by lun.ua