ПР: Тігіпко і Яценюк винесли вирок Тимошенко

Четвер, 21 січня 2010, 22:14

Кандидати в президенти Сергій Тігіпко і Арсеній Яценюк "практично винесли вирок Юлії Тимошенко".

Про це йдеться в заяві прес-служби Партії регіонів.

Регіонали зазначили, що Тігіпко і Яценюк відмовили Тимошенко в підтримці у другому турі президентських виборів.

"При тому, що виборці відмовили їй 17 січня, і 70% виборців проголосували за зміни, заяви Тігіпко і Яценюка суперечать заявам Тимошенко про те, що демократичні сили її підтримають", - зазначили регіонали.

"Навіть після її відчайдушної спроби запропонувати Тігіпку пост прем'єра, він відмовив їй у підтримці. Це - очевидне свідчення того, що не лише виборці, а й кандидати, які виступали за зміни, відмовили Тимошенко у своїй підтримці", - йдеться у заяві.

У свою чергу БЮТівець Сергій Соболєв заявив: "Якщо регіонали переконані, що виборці цих двох кандидатів забули, як Партія регіонів видирала Яценюка з крісла спікера, а Ганна Герман і Борис Колесніков наперебій називали його "трусом" і "не мужчиною", то вони вважають, що виборці Яценюка і Тигіпка нічого не розуміють в політиці".

Він вважає, що всі спроби команди Януковича перетягнути у другому турі голоси виборців Тигіпка, Яценюка, Віктора Ющенка та інших кандидатів приречені на провал.

"Виборці цих кандидатів голосували за демократію, а не за диктатуру Партії регіонів", - сказав Соболєв, повідомляє прес-служба БЮТ. 

Українська правда

powered by lun.ua