ТИМОШЕНКО ЗВИНУВАТИЛА ЮЩЕНКА У ЗРАДІ

Субота, 23 січня 2010, 15:10
 

Юлія Тимошенко розцінює заклик президента Віктора Ющенка голосувати у другому турі проти всіх як зраду України.

Про це вона заявила у суботу в Бучі Київської області, повідомляє УНІАН.

"Гасло Віктора Андрійовича: голосуйте проти всіх або не ходіть на вибори, бо два кандидата однакові - це найбрутальніша, найцинічніша технологія, яка, по суті, є зрадою України", - сказала Тимошенко.

Вона зізналася, що не очікувала від Ющенка такої поведінки, оскільки у 2004 році підтримала його на президентських виборах, відмовившись від своїх амбіцій на користь проведення змін в Україні.

"Ніколи не можна було очікувати, коли я з ним поряд стояла у 2004 році і коли він говорив, що Янукович - це бандит, який мусить сидіти в тюрмі, то тепер він вважає, що ми однакові", - заявила Тимошенко.

"Так чому ж тоді Янукович біля нього там не стояв і чому з ним не виборював право України будувати своє життя?", - риторично запитала вона.

Тимошенко нагадала, що не вносила кандидатуру Віктора Януковича на посаду прем'єра і не підписувала з ним жодних меморандумів та універсалів.

"Це робили інші люди, тому вони - однакові", - вважає кандидат у президенти.

"У мене до вас велике прохання - не сприймайте технологію голосування проти всіх або непохід на вибори, які президент країни буде зараз проголошувати по всіх каналах телебачення. Він поїде зараз по країні - він відпрацьовує на Януковича", - наголосила Тимошенко.

powered by lun.ua