Бої за печатку головного суду на виборах безпідставні - Луценко

Неділя, 24 січня 2010, 14:48
Міліція діяла правомірно в питанні видачі Миколі Сірошу копії печатки Вищого адмінсуду України.

Про це заявив міністр внутрішніх справ Юрій Луценко в Яремче Івано-Франківської області в неділю.

"Прокуратура вважає, що якоїсь частини документів для виготовлення копії печатки було недостатньо, хай слідство це встановить. Хочу підкреслити, що ця печатка не ставиться на рішенні суду", - відзначив він.

"Ця печатка потрібна для адміністративної та господарської роботи. І політичні баталії навколо неї, на мій погляд, безпідставні", - заявив міністр.
 
На думку Луценка, його підлеглі діяли правильно і в рамках закону. При цьому він запевнив, що якщо прокуратура встановить будь-які порушення, то винні будуть нести відповідальність.

"Але я тут, чесно кажучи, не бачу предмету для кримінального переслідування", - додав він.

Як відомо, 12 січня в оголошенні, розміщеному в газеті "Урядовий кур'єр", вказувалося про втрату гербової печатки ВАСУ. Оголошення підписано Сірошем, посада якого вказується в газеті як в.о. голови ВАСУ.

Пізніше голова ВАСУ Олександр Пасенюк спростував інформацію про втрату гербової печатки суду.

При цьому в МВС надійшла заява від Сіроша, в якій він просив виготовити дублікат печатки у зв'язку зі втратою оригіналу. Заяву було розглянуто та задоволено, дублікат печатки був виготовлений відповідним департаментом МВС.

Проте прокуратура Києва почала розслідувати кримінальну справу відносно посадових осіб департаменту громадської безпеки МВС за зловживання службовим становищем під час виготовлення дублікату печатки ВАСУ.
 
Вищий адмінсуд розглядає спори про правовідносини, які пов'язані з виборчим процесом та референдумом.

Інтерфаксpowered by lun.ua