Тимошенко чекає відповіді Тігіпка до другого туру

Вівторок, 26 січня 2010, 10:16
 

Юлія Тимошенко заявляє, що офіційно запропонувала Сергію Тігіпку посаду прем`єра в разі її перемоги на виборах і чекає від нього відповіді до другого туру.

Про це прем`єр заявила у вівторок на брифінгу в аеропорту "Бориспіль" перед відльотом з робочою поїздкою до Хмельницької і Вінницької областей, повідомляє УНІАН.

Тимошенко зауважила, що проаналізувала і зіставила програми всіх кандидатів у президенти, які брали участь у першому турі.

"Я хочу зараз офіційно запропонувати Сергію Тігіпку посаду прем`єр-міністра після моєї перемоги на президентських виборах", - сказала Тимошенко.

Вона висловила переконання в тому, що стратегічна програма з реформування України і розвитку економіки Тігіпка здебільшого співпадає з її програмою в цьому напрямку.

"Я точно знаю, що за Тігіпка віддали голоси ті люди, які хочуть змін у країні так само, як і я хочу таких змін", - заявила Тимошенко.

"І тому моя пропозиція базується на розумінні того, що в країні має бути команда, в якій люди можуть бути впевнені, - команда, яка може провести глибокі зміни в країні", - додала вона.

Тимошенко зазначила, що чекає відповіді від Тігіпка до другого туру президентських виборів.

"Я розраховую на те, що він дасть чітку відповідь, щоб люди мали можливість визначитися щодо голосування в другому турі", - сказала прем'єр.

powered by lun.ua
Усі новини...