Тігіпко вірить, що депутати вже готові об’єднатись під нього

Середа, 27 січня 2010, 13:09
 

Лідер партії "Сильна Україна" Сергій Тігіпко переконаний, що новообраний президент має оголосити дострокові парламентські вибори.

Про це він сказав під час прямої телефонної лінії у газеті "Комсомольская правда в Украине", передає УНІАН.

"Якщо прийде президент, який хоче бути переобраний у 2015 році, він має це зробити", - наголосив Тігіпко.

Він пояснив це тим, що будь-якому президенту доведеться вдатись до непопулярних кроків, непопулярних реформ, які можуть розтягнутись на півтора роки, а якщо наступні парламентські вибори будуть у 2012 році, новий президент може не отримати парламентську підтримку таких непопулярних реформ, і, як наслідок, програє вибори у 2015 році.

У разі, якщо дострокові парламентські вибори провести зараз, у нового президента та новообраного парламенту буде 5 років для того, або провести непопулярні реформи і до 2015 року вже отримати позитивний результат, пояснив Тігіпко.

Крім того, він прогнозує, що у разі збереження чинного складу Верховної Ради після завершення президентських виборів у ній розпочнуться "колосальні політичні торги".

Також Тігіпко порадив представникам Партії регіонів "не турбуватись" за результат його політичної сили у разі проведення дострокових парламентських.

Він переконаний, що Партії регіонів також доведеться підтверджувати свій результат. "Не дочекаєтесь", - сказав він, висловивши переконання, що він свій результат примножить.

Він також не виключає можливості створення у нинішній Верховній Раді міжфракційного об'єднання, орієнтованого на нього.

"Можливо, і будуть якісь об'єднання у парламенті", - сказав Тігіпко.

Водночас він зауважив, що поки жодних домовленостей з цього приводу немає. Зокрема, за словами Тігіпка, хоч він і проводив переговори з трьома представниками від фракції "Наша Україна", підтримки у цій фракції він поки не має.

Він також скептично ставиться до можливості переорієнтації всієї фракції НУ-НС під нього.

Політик підкреслив, що його не цікавить підтримка фракції, щоб потім він "причепом провів у парламент". За його словами, важливі принципи, на яких будуватиметься політика, бачення розвитку країни.

Також він назвав чутками те, що міжфракційне об'єднання може очолити Анатолій Гриценко.

"Поки це тільки чутки, але б я із задоволенням з ним співпрацював, якщо була б така можливість", - сказав Тігіпко.

powered by lun.ua