ПАРТІЯ РЕГІОНІВ ЗНОВУ ЗВІЛЬНИЛА ЛУЦЕНКА

П'ятниця, 29 січня 2010, 12:56

Окружний адміністративний суд Києва зупинив рішення уряду про призначення  Юрія Луценка виконуючий обов'язки і першим заступником міністра внутрішніх справ.

Про це йдеться в повідомленні Сергія Ківалова, переданому "Українській правді".

За його словами, суд усунув Юрія Луценка з посад виконуючого обов'язки і першого заступника міністра внутрішніх справ.

"Рішенням Окружного адміністративного суду міста Києва, дію учорашніх розпоряджень Кабінету Міністрів, що утворили для Луценка "резервний майданчик" на чолі МВС, було зупинено до завершення судового провадження", - інформує прес-служба депутата.

З позовом до суду звернувся депутат Владислав Лук'янов.

Рішення Окружного адміністративного суду міста Києва щодо Луценка набрало законної сили.

Згідно з законом (ч.3 ст.19 Кодексу адміністративного судочинства України) саме цей суд має виключну юрисдикцію над усіма спорами що стосуються призначень і звільнень Луценка у Міністерстві внутрішніх справ. Інші суді України не вправі розглядати позови з цього предмету.

Раніше Віктор Янукович заявив журналістам, що Партія регіонів 28 січня оскаржила в суді призначення Луценка першим заступником міністра внутрішніх справ.

"Ми подали вчора в суд свою заяву, і рішення суду буде", - сказав він, повідомляє Обком з посиланням на Українські новини.

Янукович підкреслив, що Партія регіонів не визнає Луценка як легітимного виконуючого обов'язки міністра внутрішніх справ. Він вважає, що в. о. міністра внутрішніх справ мав бути хтось із вже існуючих перших заступників міністра.

28 січня на позачерговій сесії Верховна Рада 231 голосом звільнила Луценка з посади міністра внутрішніх справ.

У цей же день Кабінет Міністрів призначив його першим заступником міністра внутрішніх справ і доручив йому виконувати обов'язки міністра внутрішніх справ.

Українська правда

powered by lun.ua