Тимошенко та Янукович позмагалися у обіцянках європейцям

П'ятниця, 29 січня 2010, 17:10

Прем'єр Юлія Тимошенко вважає, що в Україні бракує свободи слова.

Про це Тимошенко сказала під час телемосту з Давосом, де в п'ятницю відбувся український ланч.

"Україні потрібна модернізації, починаючи з посилення  свободи слова. Нам є ще над чим працювати", - зазначила вона.

На думку Тимошенко, політична реформа 2004 та відсутність волі у керівництва держави - це головні проблеми України останніх років.

"Внаслідок політичної реформи ми отримали розбалансовану виконавчу владу", - сказала Тимошенко.

На думку Тимошенко, друга причина, чому в Україні не було стабільності - це відсутність "політичної волі, яка може долати старі традиції, старі правила, консолідовувати команди".

Водночас вона попередила, що виступатиме проти створення після виборів президента коаліційного уряду. "Новий уряд має бути на професійній основі", - сказала Тимошенко.

Вона оголосила присутнім на ланчі, що її завдання - "це побудова Європи в Україні".

У свою чергу Віктор Янукович під час звернення до учасників українського ланчу в Давосі сказав, що Україні треба позбутися популізму.

"Дуже важливо, щоб у найближчому майбутньому ми позбавилися популізму, який був останні п'ять років", - сказав Янукович.

На його думку, "помаранчева команда зробила велику справу - об'єднала суспільство проти себе".

"Той песимізм, який є у суспільстві, потихеньку уходить у минуле. Він залишається у останніх п'яти роках. І поступово приходить оптимізм. Тому що результати першого туру дають оптимізм", - сказав він.

Під час ланчу Тимошенко і Янукович по-черзі включалися до Давосу та відповіли на запитання присутніх. Ставити запитання один одному вони не могли.

Українська правдаpowered by lun.ua