Британська газета назвала Януковича "люмпеном"

5 переглядів
Четвер, 11 лютого 2010, 14:56
 

Якщо Віктор Янукович не переможе в 2015 році, це може консолідувати Україну.

Про це пише газета Guardian в статті "Перемога українського люмпена, це має підштовхнути ЄС до дій".

"Навіть враховуючи низькі стандарти для політиків посткомуністичних країн, Янукович - це люмпен. Незважаючи на важку роботу американського політконсультанта Пола Манафорта, його промови важкі, як сало", - пише газета.

"Єдина надія покладається на те, що він мобілізує молодих українців і викликатиме у них сором, відразу та сміх", - зазначає газета.

"Україна ще не втрачена... Переможена  принцеса Юлія Тимошенко не має оскаржувати результат. Вона має розпочати кампанію, щоб перемогти в 2015 році", - вважає автор.

"Янукович шукатиме близьких відносин з Росією, але не має гарантій, що олігархи, які стоять за ним, хочуть, щоб вона втратила незалежність. Вони зацікавлені у тому, щоб підігрувати обом сторонам, Росії та ЄС", - пише газета.

"Для прихильників свободи в Україні є ще 5 років", - пише видання, зазначаючи що існують кілька загроз українській незалежності - ситуація з газом або Кримом.

"Але, якщо Україна вистоїть, а Янукович програє в 2015, тоді майбутні історики вважатимуть, що це заплутаний шлях до консолідації незалежної України", - пише газета.

Видання додає, що це вимагатиме мужності Києва, стриманості Москви та стратегічного мислення Брюсселя - "якості, які не є сильними у цих столиць".

Видання нагадує, що останні п'ять років ЄС надавав менше підтримки, ніж мав би, тому він рекомендує Європі перейти до активних дій.

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua