Партія регіонів радіє, що БЮТ уже програв 72 рази

Субота, 13 лютого 2010, 16:04

Партія регіонів заявляє, що суди відмовили в задоволенні 72 позовів Блоку Юлії Тимошенко по оскарженню результатів виборів президента.

Про це йдеться в заяві прес-служби ПР.

У Партії регіонів висловлюють подив, чому не називаються конкретні виборчі дільниці, по яких БЮТ нібито домоглися бажаного для них судового рішення.

"Нічого дивного в цьому немає. По одній простій причині - немає і самих перемог. Вони - плід хворобливої уяви наших опонентів, і нічого більше", - йдеться в заяві.

"Насправді, усе що відбувається - результат банального бажання потягнути час, щоб на день, два, три, на тиждень відтягнути закономірний фінал - прощання з владою. А ще - замести сліди своїх непорядних діянь, і насамперед - незаконного використання величезних коштів з Держбюджету у виборчій кампанії Тимошенко", - вважають регіонали.

Вони підкреслюють, що станом на полудень 13 лютого судами було розглянуто вже 72 позови, 33 з яких стосувалися визнання результатів голосування недійсними.

"Підсумок для наших опонентів (причому, незалежно від регіону, де це відбувалося) сумний: по всім 72 поданим позовах суди відмовили в їхньому розгляді", - йдеться в заяві.

Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою.