Скаргу "провокатора" від БЮТ завернули

Вівторок, 16 лютого 2010, 20:08
Вищий адмінсуд залишив без руху позов БЮТівця Віталія Барвіненка про визнання недійсним протоколу ЦВК про результати другого туру виборів президента.

Як повідомила прес-служба ВАС, суд виніс відповідну ухвалу.

"В ухвалі суду, зокрема, вказано, що у позовній заяві позивач Барвіненко зазначив, що своїми незаконними та протиправними діями ЦВК порушила його конституційне право обирати, що призвело до спотворення результатів виборів", - зазначається у повідомленні.

"Суд дійшов висновку, що вказане позивачем порушення є загальним і не містить вказівки про те, яким чином таке рішення, дія чи бездіяльність порушує виборчі права або інтереси щодо участі у виборчому процесі чи процесі референдуму його особисто", - наголосила прес-служба.

Суд також встановив, що "у позовній заяві не вказано доказів, про які відомо позивачу і які можуть бути використані судом на підтвердження обставин, якими обґрунтовуються позовні вимоги".

"Доданий до позовної заяви протокол ЦВК про результати повторного голосування з виборів президента взагалі ніким не підписаний та не завірений", - йдеться у повідомленні.

Крім того, в ухвалі вказано, що "позовна заява містить такі позовні вимоги, які не підлягають розгляду ВАС, як судом першої інстанції, зокрема, про встановлення факту системного і грубого порушення принципів і засад виборчого процесу".

"Суд надав позивачу Барвіненку строк для усунення недоліків позовної заяви до 17:00 16 лютого 2010 року. У випадку невиконання вимог цієї ухвали до встановленого судом часу позовна заява буде вважатись неподаною і повернута йому", - йдеться у повідомленні.

Як відомо, прем'єр Юлія Тимошенко називала провокацією подачу Барвіненком скарги до Вищого адмінсуду.

Українська правдаpowered by lun.ua