Тимошенко готується до бою

П'ятниця, 19 лютого 2010, 09:26


Об 11:00 у п'ятницю Вищий адмінсуд почне слухання за заявою Юлії Тимошенко про визнання протиправними дій ЦВК при встановленні результатів президентських виборів.

Передбачається, що Тимошенко особисто візьме участь у цьому засіданні ВАСУ, повідомляє її персональний сайт.

Керівник центрального виборчого штабу прем'єра Олександр Турчинов раніше сказав: "Я думаю, що обов'язково Юлія Володимирівна буде на першому засіданні з розгляду цієї справи".

Підтримати Тимошенко під час судового розгляду до будівлі Вищого адміністративного суду (вул. Московська, 8) прийдуть її прихильники.

Як відомо, 16 лютого кандидат на посаду президента Юлія Тимошенко подала до Вищого адміністративного суду позовну заяву щодо незаконності протоколу Центральної виборчої комісії про встановлення офіційних результатів виборів глави держави.

17 лютого ВАСУ відкрив провадження в адміністративній справі за позовом Тимошенко до ЦВК. Того ж дня Вищий адмінсуд частково задовольнив клопотання Тимошенко й зупинив дію рішення ЦВК про встановлення результатів другого туру виборів президента та обрання Віктора Януковича главою держави до закінчення розгляду.

Дану справу розглядатиме колегія суддів у складі всіх суддів ВАСУ, крім суддів, які відсутні з поважних причин. Суддя-доповідач у справі - Олександр Нечитайло.powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!