У Азарова колосальні шанси стати першим номером у "Регіонах" - Чорновіл

Неділя, 21 лютого 2010, 23:30
Регіонал Микола Азаров може стати першим номером у списку Партії регіонів на наступних парламентських виборах.

Про це заявив екс-регіонал Тарас Чорновіл в ефірі програми "Чорне та біле" на телеканалі ТВі.

Він вважає, що "наступні парламентські вибори для Партії регіонів - це взагалі дуже серйозна проблема". "Вони (регіонали) не мають на них першого номера", - зазначив Чорновіл.

"Буде гризні багато різної, але першим номером колосальні шанси стати у Азарова", - наголосив депутат.

За його словами, це може статися через те, що "серед людей, які входять у десятку найвідоміших людей Партії регіонів, він (Азаров) не має своєї групи, яка буде допомагати йому створювати свій політичний імідж".

"Янукович не хоче у Партії регіонів виростити іншого лідера, який зможе стати, врешті-решт, сильнішим за нього. Він має бути одним", - підкреслив Чорновіл.

Крім того, коментуючи питання щодо стосунків Януковича і Ріната Ахметова, екс-регіонал зазначив: "Сказати, що їхні відносини аж настільки близькі, і що Ахметов старався напряму впливати на Януковича мені важко".

"Якби Ахметов міг впливати на Януковича, то не був би Азаров ні на жодній посаді", - сказав він.

На питання, чи викликана така ненависть до Азарова з боку Ахметова, Чорновіл відповів: "Азаров знищив бізнес всіх. Принцип, який закладений там був, це, по-моєму, принцип - "бий своїх, щоб чужі боялися".

Депутат, зазначив, що люди Ахметова відгукувалися про Азарова наступним чином: "Ліпше з Тимошенко мати до діла щось, ніж з Азаровим. Дешевше обійдеться".

Також Чорновіл вважає, що "Ахметов може вплинути на Януковича при особистому спілкуванні".

Українська правдаpowered by lun.ua