Можливі губернатори Януковича: Чмир, Лук'янов, Балога, Віра Іванівна

Середа, 24 лютого 2010, 12:52

Віктор Янукович уже визначився з претендентами на посади губернаторів практично всіх областей.

Так, за інформацією газети "Дело", регіонал Микола Присяжнюк може очолити Житомирську область.

"Або я, або Сергій Рижук (депутат, екс-міністр агрополітики) займе цю посаду", - сказав сам Присяжнюк.

За даними видання, практично відсутня альтернатива у депутата-"регіонала" Олександра Вілкула в Дніпропетровській області.

До числа головних претендентів на посаду губернатора Миколаївщини входять троє: керівник публічної виборчої кампанії і депутат Микола Круглов, мер Миколаєва Володимир Чайка та депутат II і V скликань Сергій Майборода.

Водночас газета зазначає, що Чайка вже не підходить за віком, а позиції Круглова, за даними джерел, сильніші, ніж у Майбороди.

Безальтернативним називають кандидата на посаду голови Волинської області - керівника місцевого штабу Януковича Олександра Башкаленка.

Дуже високі шанси посісти губернаторське крісло в Рівненській області має колишній депутат Василь Берташ, який також керував штабом Януковича.

За словами одного з представників Блоку Тимошенко у місцевій облраді, Берташу може скласти конкуренцію тільки депутат від Партії Регіонів Павло Сулковський.

Губернатором Харківської області може стати "регіонал" Дмитро Шенцев, Запорізької області - депутат Борис Петров.

На крісло Сумського губернатора в числі інших кандидатів претендує депутат від Партії регіонів V скликання Юрій Чмир.

За даними газети, пост губернатора Вінницької області може отримати регіонал Владислав Лук'янов.

Сам Лук'янов не став спростовувати ці припущення, але зазначив, що говорити про призначення поки рано і назвав інформацію перебільшеною.

"Спочатку слід дочекатися першого етапу - інавгурації, відставки уряду та формування нового Кабміну", - сказав депутат.

Серед несподіваних призначень може бути також повернення глави секретаріату президента Віри Ульянченко в крісло керівника Київської області, пише "Дело".

За даними газети, є висока ймовірність призначення на пост губернатора Закарпатської області Віктора Балоги.powered by lun.ua