Партнерський збір УП. Задонать на дрони та РЕБи

Саркозі запросив Януковича у Францію

Середа, 24 лютого 2010, 22:27

Президент Франції Ніколя Саркозі запросив новообраного президента Віктора Януковича відвідати Францію з офіційним візитом.

Про це йдеться у листі Саркозі на ім’я новообраного президента, якого міністру закордонних справ України Петру Порошенку передав держсекретар з європейських справ Франції П'єр Леллуш, який очолює французьку делегацію на інавгурації, повідомляє прес-служба МЗС.

У листі також "висловлюється готовність Франції надавати подальше сприяння нашій державі на шляху євроінтеграції", зазначається у повідомленні.

У свою чергу Порошенко наголосив, що "Україна розраховує на більш ефективну підтримку Францією її європейських прагнень, у тому числі щодо укладення Угоди про асоціацію, а також ухвалення "дорожньої карти" запровадження безвізового режиму між Україною та ЄС", повідомили у МЗС.

Також у середу Порошенко обговорив українсько-американське співробітництво з  послом США в Україні Джоном Теффтом.

Сторони обговорили питання підготовки зустрічі Януковича з радником президента США з питань нацбезпеки, генералом Джеймсом Джонсом, який очолюватиме американську делегацію на інавгурації, йдеться у повідомленні.

Крім того, Порошенко зустрівся з міністром закордонних справ Узбекистану Володимиром Норовим. 

"Під час зустрічі сторони обговорили можливі заходи з метою активізації двостороннього політичного діалогу, зокрема здійснення в 2010 візитів президента Узбекистану Іслама Карімова в Україну та Порошенка до Узбекистану", - повідомили у МЗС.

Українська правда

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: