Литвин: Янукович і Тимошенко мають зціпити зуби і поговорити

П'ятниця, 26 лютого 2010, 16:16

Спікер Володимир Литвин переконаний у необхідності зустрічі між прем’єром Юлією Тимошенко та президентом Віктором Януковичем

Про це він сказав у п’ятницю в інтерв’ю  каналу "Рада"

"З моєї точки зору, така зустріч має відбутися, оскільки Юлія Тимошенко – чинний прем’єр-міністр, він (Янукович) – новий президент, і має бути відповідальність. Через це має бути розмова – подобається це чи не подобається, але треба зціпити зуби і говорити про те,  що є загальним для країни", - сказав спікер.

Він також назвав відсутність урядовців Тимошенко та її політичної сили на інавгурації "відсутністю політичної культури", продемонстрованою перед світовою спільнотою.

"Не прикрашає українську політику і політиків той факт, що ми вчора бачили на урочистому засіданні – частина порожніх місць у залі та в ложі уряду", - сказав Литвин

Відповідаючи на питання про те, як розцінювати не появу екс-президента Віктора Ющенка на інавгурації наступника, Литвин сказав:

"Це його (Ющенка) право, але я переконаний, що ми повинні відпрацьовувати традицію. В нас має бути розуміння того, що на посаді вічно ти не будеш. І демонструвати, якщо хочете, вихованість політичну, вкрай потрібно", - наголосив спікер.

Українська правда