ЯНУКОВИЧ ДОЗВОЛИВ ЄДНАТИСЯ "ТУШКАМИ"

16 переглядів
128
Середа, 10 березня 2010, 17:10

Президент Віктор Янукович підписав зміни до закону про регламент Верховної Ради, якими дозволяється створення коаліції на індивідуальній основі.

За повідомленням прес-служби глави держави, Янукович підписав закон після зустрічі з лідерами фракцій у середу.

"Треба знайти політичну волю, щоб утворити більшість у Верховній Раді", - сказав президент, звертаючись до лідерів фракцій.

"І українське суспільство, і наші партнери у світі чекають політичної стабільності в нашій державі. Тому я прошу вас визначитися", – додав Янукович.

При цьому президент ще раз підкреслив важливість якнайшвидшого формування парламентської більшості та дієздатного уряду.

Як відомо, зміни до регламенту Верховної Ради дозволяють створення парламентської коаліції на індивідуальній основі, а не тільки фракціями, як це було раніше.

"Українська правда"

Авторизуйтесь щоб писати коментарі
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 195.39.211.---Фома (Неверующий)11.03.2010 10:00
IP: 78.25.19.---C-men _ 11.03.2010 02:51
Изменения в регламент ВР противоречат Конституции Украины и договоренностям с Советом Европы, - Х.Северинсен.:
------------------------------------------------
Ваша старая вешалка Ханя, бывшая школьная учительница из Копенгагена, подрабатывает у Юли советником с 2008 года (Распоряжение Кабинета Министров Украины N588 от 9 апреля 2008 года). Официально устроена "на общественных началах", но штук 10-15 получает. Вот и не хочется терять премиальные.
К тому же у неё непонятная секс. ориентация, да и юля одинокая девушка :))
IP: 91.202.3.---Vlad5211.03.2010 09:42
А ви що, вважаєте що і Конституційний Суд має право змінювати Конституцію?
Я вважаю, що тільки парламент приймає і змінює Конституцію. У вас виходить, що парламент прийняв Конституцію, проголосував зміни, а Конституційний Суд говорить усім, що Конституція трохи не така, як прийняв парламент, а вона зовсім інша, ось така як ми вам зараз розповімо.
Так може краще будем вибирати не депутатів, а суддів Конституційного Суду?
А на мій погляд Конституційний Суд має право тільки визначати, чи суперечить прийнятий Закон Конституції чи ні. Тому що Конституцію приймають як мінімум 300 депутатів, а Закон 226 депутатів.
Тому Конституційний Суд може тільки визначити, чи суперечить нова редакція прийнятого закону "Про регламент" Конституції (тільки Конституції, а не тлумаченням КС) чи ні. І все.
Почитайте Конституцію, там не написано, що тільки фракції мають входити в коаліцію. Там не написано, що позафракційні не мають права входити в коаліцію.
IP: 91.189.129.---Пересмешник11.03.2010 09:31
Ну, что горе-политолухи!? :) Засуньте себе свои прогнозы. Янукович был бандитом им и остался. Сегодня он привычно для себя нарушил конституцию в части формирования коалиции, а завтра он будет закатывать в асфальт всех, кого захочет. Подождите, будут в нашей стране и концлагеря. И первыми пострадают те, кто его выбрал. Плотность населения Донбаса самая высокая. Там и начнутся репрессии против "тех козлов, которые мешают им жить". Теперь Украина "запрацює" по-настоящему... За тарелку супа. Больше в Украине нет закона. Есть только пахан со своими "братками" - это и есть "люди", для которых Украина, остальные - быдло, которое должно работать на них и вмсто них. Поздравляю! Зона с понятиями, в отдельно взятой стране - Украине успешно построена.
IP: 194.79.60.---ДедОтМороз11.03.2010 06:15
для megapyatka _ 11.03.2010 01:26
Уважаемый. Ты или президент (предполагаю В.Ф.Янукович), или народный депутат (предполагаю Ефремов), или владелец футбольного клуба (предполагаю Р.Ахметов), или член клуба (предполагаю М.Луческу), или же просто оболваненый обыватель, который думает, что вокруг такие порядочные олигархи,которые спят и думают, как бы сделать получше своему народу. Мне жаль тебя, что ты ничего не понимаешь в этой жизни.
IP: 78.25.19.---C-men11.03.2010 02:51
Изменения в регламент ВР противоречат Конституции Украины и договоренностям с Советом Европы, - Х.Северинсен.:
Cодокладчик мониторингового комитета ПАСЕ Ханне Северинсен выражает обеспокоенность по поводу внесения украинским парламентом изменений в правила формирования коалиции. Об этом говорится в открытом обращении Х.Северинсен:
"Верховная Рада одобрила изменения в закон о регламенте Верховной Рады, разрешающим формирования парламентской коалиции не только депутатскими фракциями, но и отдельными членами парламента.
Это противоречит положениям Конституции Украины, которые требуют, чтобы коалиция формировалась депутатскими фракциями, а также выводам Конституционного суда Украины относительно этого положения от 2008 г.
Это аннулирует текущую систему пропорционального представительства политических сил в парламенте, основанную на результатах выборов...."
Усі коментарі