Гендиректору "Хортиці" підірвали машину

Середа, 10 березня 2010, 23:26

У середу близько 19:15 в Запоріжжі була підірвана і спалена машина гендиректора заповідника "Хортиця" Максима Остапенка.

Як повідомив газеті "Комерсант-Україна" сам Остапенко, він перебував у своїй квартирі, коли пролунав вибух і спрацювала сигналізація в його джипі Mitsubishi.

"Я вискочив з будинку й побачив, що машина палає. Ми з сусідами намагалися загасити вогонь, але нічого не можна було вдіяти: міліція відразу оточила місце пожежі і нікого не підпускала", - заявив він.

"Крім того, в моїй машині було близько 40 літрів бензину і якби рвонуло, наслідки страшно уявити", - розповів гендиректор заповідника.

У результаті, за словами Остапенка, повністю згоріли його машина і автомобіль Daewoo Tico, який стояв поруч. В результаті інциденту ніхто не постраждав.

Відповідаючи на питання про можливі причини підпалу, він заявив, що пов'язує його зі своєю професійною діяльністю.

"Враховуючи, що мені вже підпалювали гараж, і не раз погрожували, мабуть, я комусь заважаю. Але нікого конкретно назвати не можу. Хоча, звісно, не очікував побачити в Запоріжжі отаке Чикаго", - заявив Остапенко.

За його словами, в ході опитування свідків міліція вже з'ясувала, що один з них незадовго до вибуху бачив біля його машини людину, яка її чимось поливав. Міліція поки що не коментує цю подію.

Українська правдаpowered by lun.ua