Яценюк, Мартиненко і Жванія "зловили облизня" – Луценко

Четвер, 11 березня 2010, 23:52

До новоствореної коаліції увійшло 8 депутатів від НУНС і 8 депутатів від БЮТ.

Про це заявив лідер "Народної самооборони" Юрій Луценко в ефірі 5 каналу.

Зокрема, за його словами, до коаліції увійшов депутат від "Народної самооборони" Олександр Омельченко.

"На цей момент 8 чоловік таких тушок є у НУНС, які пішли в коаліцію, і ще 8 є у БЮТ. Це люди, які просто в переносному сенсі, а може й в прямому, продали свої картки і дозволяють ними голосувати", - зазначив Луценко.

"Решта тих, хто хотів співпрацювати з регіоналами задля власної кар’єри – Яценюк, Мартиненко, Жванія – зловили облизня. Вони не могли бути в цій коаліції, вони були непотрібні", - вважає він.

За словами лідера "Самооборони", "регіоналам були потрібні слухняні виконавці, а не інтригани, які мріяли про портфелі і добробут".

Луценко зазначив, що депутати від НУНС, які увійшли до коаліції, "зрадили своїх виборців і порушили блокову угоду".

Він наголосив, що Партії регіонів наразі потрібно "роздрібнити опозицію". "Тому відбувається вся ця катавасія смішна і гірка, коли один за одним люди оголошують себе опозиціонерами, але між собою не хочуть спілкуватися", - сказав Луценко.

Коментуючи норму регламенту, яка визначає, що у парламенті може бути лише одна опозиція, лідер "Самооборони" наголосив: "Ви знаєте, я ніколи не звертав увагу на закони, бо тільки в декількох країнах, включаючи нашу, опозиція тим чи іншим способом унормована законом".

"Опозиція не повинна дозволятися законом. Опозиція – це склад душі і переконань", - вважає він.

Луценко зазначив, що опозиціонери, зокрема лідер БЮТ Юлія Тимошенко, лідер "Фронту змін" Арсеній Яценюк, лідер фракції НУНС Микола Мартиненко мусять домовлятися.

"Думаю, що мені знову прийдеться бути тим містком, який буде просити, переконувати, примушувати різні гілки опозиції з’єднуватися", - сказав він.

Українська правдаpowered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!