Тимошенко хоче мораторій на скандали і сварки для опозиціонерів

Понеділок, 15 березня 2010, 12:20

Лідер БЮТ Юлія Тимошенко просить лідерів опозиційних сил утриматися від взаємних образ та суперечок.

Про це сказано в її заяві, повідомляє прес-служба БЮТ,

"Я звертаюся до всіх політиків, до лідерів опозиційних сил з проханням утриматися від взаємних образ та суперечок. У нас з вами одна справа і одне стратегічне завдання – захист України", - сказала Тимошенко.

Вона зазначила, що демократичні сили на президентських виборах "зазнали важкого удару".

"Це – прикро, але ми виправимо цю ситуацію. Я переконана, що мине зовсім небагато часу і Україна матиме демократичну владу та гідне життя. Саме задля цього ми повинні сьогодні всі разом працювати і діяти. І перший крок – конструктивна співпраця опозиційних демократичних сил", - сказано в заяві.

Тимошенко зазначила, що "треба мати мужність визнати помилки протиборства між демократичними силами, але визнати для того, щоб більше ніколи не допускати їх".

"Я особисто і моя команда готові до нової партнерської співпраці в демократичній опозиції. Від сьогодні ми всі кроки спрямовуємо на посилення всіх опозиційних сил в Україні і працюємо тільки на єднання опозиції. Жодного слова, жодної дії, жодної репліки, спрямованої на розкол опозиційних сил – саме така вимога часу та позиція нашої команди", - заявила вона.

Тимошенко також згадала "негативний досвід розбрату у владі в одній демократичній команді, коли люди, які за визначенням мають один світогляд, одній й ті ж ідеологічні принципи та бачення розвитку Української держави, почали боротьбу між собою".

"Це, зрештою, і призвело до того, що сьогодні в країні відбувається повномасштабний реванш олігархії", - додала вона.

Тому Тимошенко закликала створювати опозицію "без внутрішнього взаємопоборювання".

Українська правда

powered by lun.ua