Двоє командувачів "силами" також подали у відставку

Середа, 17 березня 2010, 13:15

Командувач військово-морськими силами адмірал Ігор Тенюх і командувач повітряними силами генерал-полковник Іван Руснак подали рапорти про відставку.

За інформацією "Комерсант-Україна", у середу має відбутися зустріч міністра оборони з ними – і на ній, як зазначило високопоставлене джерело газети, міністр, швидше за все, підпише ці заяви.

Тенюх пояснив своє рішення "морально-етичними причинами".

Він є прихильником політики екс-президента Віктора Ющенка.

"Ігор Тенюх зарекомендував себе як фахівець західного типу. Його навряд чи можна назвати апологетом співпраці з Росією", - сказав директор Центру досліджень армії, конверсії й роззброєння Валентин Бадрак.

Мотиви відставки Руснака виданню з'ясувати не вдалося.

Як повідомило джерело в Міністерстві оборони, посаду Тенюха, швидше за все, посяде віце-адмірал Віктор Максимов, зараз - перший заступник командувача ВМС.

Співрозмовник газети додав, що нинішній начальник Генерального штабу збройних сил генерал армії Іван Свида залишиться на своїй посаді.

Сам Свида заявив, що чув про рапорти своїх колег, але коментувати це відмовився. "До їх (рапортів) підписання міністром, говорити про щось буде некоректно", - зазначив він.powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!