Янукович не дасть, щоб кожен "вшивий" чиновник їздив на державному авто

П'ятниця, 19 березня 2010, 13:14

Президент Віктор Янукович наголошує, що в Україні кожен "вшивий" чиновник не буде користуватися службовим автомобілем із водієм.

Про це Янукович заявив під час робочої зустрічі з представниками Всеукраїнських професійних спілок і об’єднань, інформує УНІАН.

Президент зауважив, що не всі в Україні з розумінням поставилися до його рішення на 20% скоротити видатки і штат апарату адміністрації президента, а також заробітної плати глави держави на 50%.

"Я хочу сказати, це не данина моді. Я дуже добре знаю, що в жодній країні світу немає по 20 заступників у міністрів. В жодній країні світу немає такого, щоб кожен "вшивий" чиновник їздив на державному автомобілі з водієм", - заявив Янукович.

Він наголосив, що висунув вимогу усім губернаторам областей і міністрам опрацювати питання щодо скорочення видатків на утримання своїх апаратів.

"Не йдеться, що повинні відбутися скорочення і через це погіршаться показники роботи. Йдеться про наведення порядку, щоб з нас не сміялися у світі", - пояснив Янукович.powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!