Ющенко: Скасування указу про Бандеру буде незаконним

Понеділок, 22 березня 2010, 16:19

Екс-президент Віктор Ющенко заявляє, що рішення про присвоєння звань Героя України Степану Бандері і Роману Шухевичу не підлягають відкликанню.  

Про це йдеться у заяві Ющенка, поширеній його речником Іриною Ванниковою.

"Доки своє слово у цьому питанні не скаже Конституційний Суд України, будь-які подібні спроби будуть незаконними", – заявив Ющенко.

Він також вважає, що "нинішньому президенту варто не підтримувати рішення, які провокують суспільний розбрат, а працювати на єднання українського суспільства".

На думку Ющенка, "штучне розпалювання пристрастей навколо пам’яті" Бандери і Шухевича і "різного роду спекуляції" спрямовані на "політизацію питань національної пам’яті і провокують протистояння в суспільстві".

"Постійне повернення до питання про нагородження Бандери і Шухевича не слугує національним інтересам країни і вельми нагадує спроби реалізувати плани зовнішніх сил щодо дестабілізації ситуації в Україні і збурення громадського протистояння", - заявив він.

Як відомо, раніше газета "Сегодня" писала, що президент Віктор Янукович все таки скасує укази про присвоєння звання Героя України Бандері і Шухевичу до 9 травня.

Українська правдаpowered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!